Exteriérové fólie

Skyfol XT S

Exteriérová reflexná fólia Skyfol XT S má 10-ročnú záruku a vynikajúcu schopnosť odraziť teplo. Je vhodná pre akýkoľvek zasklený povrch a funguje ako pasívna klimatizácia. Tento typ fólie je ideálny pre nákupné strediská, priemyselné a kancelárske budovy, zimné záhrady a domácnosti. Exteriérové fólie sú účinnejšie, pretože zadržiavajú teplo pred stykom so sklom, zatiaľ čo interiérové fólie pôsobia inak – sklo sa zohrieva a teplota sa prenáša do interiéru. Exteriérové fólie majú kratšiu životnosť v dôsledku vystavenia prírodným vplyvom. Pri aplikácii exteriérových fólií je dôležité, aby bola vonkajšia teplota minimálne +10 °C (aj v noci) a nepršalo ani nefúkalo silno.

xt-15slpc-62
xt-15ssl-6
Načítať ďalšie

End of Content.

Skyfol XT DR

Chcete znížiť reflexnosť vo vnútri? Hľadáte ekonomické a neutrálne riešenie? Exteriérový a interiérový efekt fólie XT DR sa líši: z vonkajšieho pohľadu je reflexná, z vnútra je však neutrálna. V svetlejších odtieňoch poskytuje ešte väčšiu neutrálnosť. Séria fólií Skyfol XT DR je cenovo dostupná, neutrálna a poskytuje vynikajúcu ochranu pred teplom. Hlavný rozdiel medzi interiérovými a exteriérovými okennými fóliami spočíva v tom, že vnútorné fólie prenášajú absorbované teplo smerom dovnútra, zatiaľ čo vonkajšie fólie ho odvádzajú smerom von.

xt-08dr-10
xt-19dr-11
Načítať ďalšie

End of Content.

Skyfol XT SPC

Bojíte sa, že polykarbonát prepúšťa príliš veľa tepla? Že teplota vo vašej zimnej záhrade alebo hale je neznesiteľná? Séria fólií Skyfol XT SPC je tu na pomoc! Navrhnutá špeciálne pre polykarbonátové povrchy, táto fólia disponuje vzduchopriepustným lepidlom a je ľahko odstrániteľná. Dokáže prefiltrovať až 90% žiariacej energie, čo zabezpečuje efektívne chladenie priestoru a zníženie prevádzkových nákladov. Fólia Skyfol XT SPC je ideálna pre svetlíky, ale je možné ju aplikovať aj na polykarbonátové alebo plexisklové povrchy.

Hlavný rozdiel medzi interiérovými a exteriérovými okennými fóliami spočíva v tom, že vnútorné fólie prenášajú absorbované teplo smerom dovnútra, zatiaľ čo vonkajšie fólie ho odvádzajú von. Exteriérové fólie majú kratšiu záručnú dobu kvôli vystaveniu prírodným vplyvom. 

xt16spc-57
xt-15slpc-5

Bašo fólie

Máte otázky alebo záujem o naše služby?

Pracovná doba

Inovácie, ktoré prinášajú svetlo do vášho života.

© 2024 webstránku vytvorilo identitydesign.sk Studio